Srebrna pancerka – modna czy nie?

Biżuteria może być naprawdę różna. Dzisiaj to już nie tylko tradycyjne kolczyki, które nosiły jeszcze nasze babcie. Wśród wielu propozycji producentów biżuterii znajduje się srebrna pancerka, którą upodobało sobie mnóstwo kobiet. Pojawia się jednak pytanie, czy rzeczywiście jest modna i praktyczna i czy warto ją zakupić?

Co to jest pancerka?

Rozważania na temat tego, czy pancerka jest dzisiaj modna należy rozpocząć przede wszystkim od powiedzenia czy ona w ogóle jest. Jest to specyficzny wisior, który charakteryzuje się mocnym splotem najczęściej szerokich oczek. Kiedy pancerka pojawiła się na polskim rynku biżuteryjnym, była najchętniej wybierana przez młode dziewczyny. Dzisiaj kupują ją również panie w średnim wieku.

Z czym wygląda dobrze?
z6

Pancerka doskonale komponuje się z ubraniami różnego typu. Zakładać można ją do golfów w różnym kolorze chociaż najlepiej komponują się z tymi czarnymi. Bez obaw można nosić ją też do sukienek. Dobrze wygląda na głębokich dekoltach, ale świetnie sprawdza się również wtedy, kiedy zachodzi na materiał, z którego uszyta jest sukienka. Generalnie pancerka jest dość uniwersalnym rodzajem naszyjnika.

Świetnie sprawdza się na oficjalnych spotkaniach, jak i nieformalnych wyjściach. Dodaje pazura nawet najgrzeczniejszej stylizacji i sprawia, że zaczyna ona wyglądać naprawdę niebanalnie. Pancerki nie należy się bać. Pasuje dziewczynom o każdym typie urody, co bez wątpienia jest jej ogromną zaletą. Ciekawym jest fakt, że dość chętnie sięgają po nią również panowie.

Czy pancerka jest modna?

Pancerki chętnie kilka lat temu nosiła przede wszystkim młodzież. Dzisiaj są one jednak tym rodzajem naszyjnika, który świetnie sprawdza się również w przypadku nieco starszych osób. Pancerki cieszą się ogromną popularnością i każda kobieta, która chce wyglądać młodo powinna mieć pancerkę w swojej szkatułce z biżuterią. To najprostszy sposób, aby ożywić stylizację i nadać jej drapieżnego pazura i odrobinę charakteru.

 

Polecamy:

Srebrna biżuteria w sklepie Jubiler.pl

Srebrna biżuteria z bursztynem w sklepie Bursztyn.pl

 

Przeczytaj także:

Czy srebro może uczulać?